• 3.jpg
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 5.jpg
  • 4.jpg

Rolety materiałowe - ich główny atut to estetyczny wygląd i funkcjonalność, które sprawiają  że klienci tak często je wybierają zastępując nimi firany lub zasłony. Rolety materiałowe montowane są w kasecie dzięki czemu można oprócz wzoru tkanin wybrać także kolor kasety, co pozwala ją lepiej dopasować do aranżacji wnętrz.  Rolety wewnętrzne idealnie nadają się do okien PCV drewnianych i aluminiowych, po zamontowaniu stają się integralne częścią okna. Są dostępne w dwóch wersjach przyklejanej oraz przykręcanej. Rolety materiałowe w kasecie montowane są do listwy przyszybowej, co nie łamie warunków gwarancji producenta. Dzięki kasetce i prowadnicom prześwity eliminowane są do minimum oraz sprawiają że prowadzenie rolety przebiega bez przeszkód nawet przy oknach uchylnych.

Kasetka odstaje od okna tylko 35mm, dzieki czemu okno można otworzyć pod większym kontem niż przy użyciu innych systemów. Taka roleta nie przeszkadza przy zamontowanych wywietrznikach na górze okna co jest kolejnym dużym plusem.

Rolety wewnętrzne posiadają samohamujący mechanizm łańcuszkowy, dzięki któremu roletę można bez problemu zatrzymać w dowolnym miejscu. Prowadnice rolet wewnętrznych wykonane są z PCV i przyklejane są na mocną taśmę piankową, szerokość prowadnic 30mm.

Dostępne kolory prowadnic to:biały, brązowy, srebrny, złoty dąb, machoń, wiśnia.